Спортните новини: Днес (1) | Вчера (1)
Григор Димитров започна много лошо сезона на червена настилка
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 16:35 / 13.04.2017Коментари (0)617
©
Григор Димитров започна много зле сезона на червена настилка. В първия си мач на клей за 2017 година най-добрият наш тенисист загуби от испанеца Томи Робредо на турнира от АТП 250 в Маракеш (Мароко).

Гришо отстъпи с 1:2 сета - 4:6, 6:1, 1:6, като двубоят от втория кръг на надпреварата продължи час и 45 минути.

Първият сет вървеше гейм за гейм до 3:3, когато испанецът направи първия и единствен пробив, за да затвори сета при 6:4 в своя полза.

След това играта се обърна и този път Гришо реализира два пробива в сервирането на Робредо и лесно изравни сетовете след 6:1.

Решителната трета част започна ужасно за българина, който загуби още при първото си сервиране и това доведе до изоставане с 0:3. Малко след това испанецът отново проби и при 5:1 в своя полза вече сервираше за мача.