Спортните новини: Днес (2) | Вчера (0)
Камбуров посече Пирин в края
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 15:08 / 18.11.2017Коментари (0)1321
© ПФК Берое
"Берое" победи "Пирин" като гост с 0:1 в мач от XVI кръг на Първа професионална лига. Единственото попадение бе дело на Мартин Камбуров в 85-та минута. Това бе 194 гол за нападателя в елита и негов 5-и за "Берое".

В 24-та минута Костов овладя кълбото и стреля от дистанция, но ударът му премина на сантиметри от горната греда.

"Берое" организира много опасна атака в 32-та минута, при която Карачанаков бе изведен в пеналта и центрира остро, но Попев изпревари Адамович и изчисти в корнер.

Последва фаул за "Берое", при който Педро центрира в наказателното поле. Там Охене игра триково с пета, но топката се удари в гредата и бе избита. Последва центриране, а Райнов засече с глава, но ударът му излезе в аут.

В 84-та минута Охене проби в половината на Пирин и предостави за Негрут, който продължи за Камбуров. Последния засече топката в движение, но тя мина на сантиметри от гредата.

Минута след това "Берое" спечели корнер и топката бе центрирана в пеналта. Получи се разбъркване и Иванов успя да овладее и предостави за Камбуров. Голмайсторът стреля моментално и прати топката в мрежата за 0:1.

"Пирин" (Благоевград) - "Берое" (Стара Загора) 0:1