Пирин излъга Дунав с красив гол на Ради Кирилов
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 17:18 / 08.03.2018Коментари (0)9026
© Blagoevgrad24.bg
Радослав Кирилов (№99) донесе победата на Пирин срещу Дунав
Пирин победи Дунав с 1:0 в мач от 24-ия кръг на Първа професионална лига, който се игра на стадион "Христо Ботев". Единственият гол падна в 56-ата минута и бе дело на Радослав Кирилов.

Нападателят на "орлетата" получи топката пред пеналта, нагласи си я на десния крак и с премерен удар изненада вратаря Мартин Луков, който изби, но недостатъчно.

Седем минути преди края вратарят на домакините Георги Георгиев се контузи при изпълнение на аут и напусна терена на куц крак и със сълзи на очи. Вместо него до края на мача игра Красимир Костов.

Пирин - Дунав 1:0

Голмайстор: 1:0 Радослав Кирилов (56)

Пирин: 72. Георги Георгиев (84- Красимир Костов), 21. Александър Башлиев, 27. Костадин Ничев, 3. Румен Сандев,18. Юлиян Попев, 44. Конър Хендерсън, 24. Антон Костадинов (54- Тодор Траянов), 15. Димитър Благов (46- Преслав Йорданов), 7. Анти Рениа, 99. Радослав Кирилов, 10. Аймен Суда

Дунав: 1. Мартин Луков, 14. Божидар Васев, 16. Мартин Ковачев, 4. Петър Патев, 15. Христо Лемперов, 11. Диян Димов (61- Луис да Силва), 31. Красимир Станоев (46- Насим Зитуни), 23. Виктор Сандес, 94. Юлиян Ненов (68- Бранимир Костадинов), 10. Васил Шопов, 27. Мухамаду Мустафа