име: Даниел Младенов
спорт: Футбол

Новини свързани с Даниел Младенов
22:25 ч., 14.05.2018 г.
Пирин не успя да елиминира Етър и още повече утежни ситуацията си в Първа лига. "Орлетата" отстъпиха на своя съперник с 0:1 в плейофния реванш з... цялата новина

11:28 ч., 30.12.2017 г.
Голмайсторът на Пирин от есенния полусезон напуска благоевградския клуб. Станислав Костов няма да започне зимна подготовка с "орлетата"... цялата новина

17:03 ч., 28.12.2017 г.
Нападателят Даниел Младенов е първото ново име от зимната селекция на "Етър". Бившият играч на "Пирин" (Благоевград) подписа... цялата новина

15:08 ч., 22.12.2017 г.
Стилиян Николов и Даниел Младенов вече не са състезатели на ОФК Пирин Благоевград. Двамата разтрогнаха договорите си по-взаимно съгласие.

09:42 ч., 14.11.2017 г.
Ботев (Пд) може да прибере ненужен в Пирин (Благоевград). "Канарчетата" са готови да привлекат крилото Даниел Младенов. Както е извест... цялата новина

09:31 ч., 25.10.2017 г.
Крилото на Пирин (Благоевград) Даниел Младенов иска да разтрогне с клуба и от януари да си търси нов отбор. Младенов е скаран с треньора Милен Р... цялата новина

23:02 ч., 04.08.2017 г.
Пирин и Черно море завършиха 1:1 в мач от 4-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Христо Ботев" в Благоевград. Георги Божил... цялата новина

20:53 ч., 29.07.2017 г.
"Берое" и "Пирин" завършиха 1:1 в мач от III кръг на Първа професионална лига. Това бе трето пордно реми на "беройци&qu... цялата новина

10:19 ч., 23.07.2017 г.
Пирин не успя да повтори играта срещу Ботев и допусна домакинска загуба от новака в групата Септември с 0:1. Гостите бяха по-дейни в офанзивен п... цялата новина

12:40 ч., 07.07.2017 г.
Пирин разгроми Ботев (Враца) с 4:1 в поредната си контрола от лятната подготовка. С две попадения за "орлетата" се отчете Аймен Суда, ... цялата новина

23:31 ч., 27.06.2017 г.
Пирин Благоевград победи с 3:1 новака в Първа професионална лига Витоша Бистрица в контролна среща, играна в Благоевград. Само за едно полувреме... цялата новина

11:04 ч., 25.06.2017 г.
ОФК Пирин Благоевград започна с равенство 2:2 срещу Струмска слава Радомир серията от контролни срещи по време на лятната подготовка.

22:28 ч., 28.04.2017 г.
Тежка загуба записа отборът на Нефтохимик, с което шансовете за оставане в елита драстично намаляха. "Шейховете" отстъпиха у дома на П... цялата новина

12:17 ч., 26.04.2017 г.
Само едно полувреме бе необходимо на завърналия се след контузия Даниел Младенов, за да намери място в идеалния отбор на 29-ия кръг в Първа проф... цялата новина

22:18 ч., 04.04.2017 г.
Пирин не успя да се класира на полуфинал в турнира за Купата на България. "Орлетата" загубиха от Ботев (Пд) с 0:1 в четвъртфинален дву... цялата новина