Бившата половинка на певицата Михаела Маринова - футболистът Александър Дюлгеров, бе хванат в крачка с новото си гадже.

Влюбената дво... цялата новина

13:28 ч., 01.04.2023 г.
Мъжът трябва много да се постарае и потруди, за да ми привлече вниманието. Това заяви в ефира на NOVA певицата Михаела Маринова. След дългогодиш... цялата новина

09:41 ч., 23.08.2022 г.
Отборът на Пирин не успя да се противопостави на хегемона Лудогорец и загуби с 0:4 двубоя от 7-ия кръг в Първа лига, който се игра на стадион "Х... цялата новина

21:56 ч., 07.08.2022 г.
Пирин (Благоевград) загуби от Левски с 0:1 в мач от петия кръг в efbet Лига. В 11-ата минута Хосе Кордоба удари греда, а в 70-ата новото попълне... цялата новина

23:46 ч., 22.07.2022 г.
Пирин (Благоевград) изпусна победата във Варна , след като завърши 1:1 със Спартак в мач от 3-ия кръг на първенството. Китан Василев с глава реа... цялата новина

20:32 ч., 09.07.2022 г.
Отборът на Пирин (Благоевград) направи неуспешен старт на новия сезон 2022/2023 в Първа лига. "Орлетата" вкараха ранен гол срещу Локомотив Пловд... цялата новина

14:05 ч., 10.06.2022 г.
В присъствието на президента Станислав Манолев, изпълнителния директор Велислав Елезов и техническия директор Светослав Дяков седем футболисти о... цялата новина

19:04 ч., 05.03.2022 г.
Пирин продължи  с доброто си предстанвяне в първенството, след като завърши 1:1 при гостуването на Черно море в мач от 22-ия кръг на Първа лига.... цялата новина

16:00 ч., 19.01.2022 г.
Пирин победи Струмска слава (Радомир) с 3:0 в първата си контрола от зимния подготвителен период. Контролата се проведе на базата в село Рилци.<... цялата новина

17:45 ч., 27.11.2021 г.
Пирин водеше едно полувреме на Локомотив (Пловдив), но допусна болезнен обрат с 2:3 в двубой от 16-ия кръг на Първа лига, който се игра на стади... цялата новина

18:43 ч., 19.10.2021 г.
Пирин (Благоевград) не успя да открадне нещо при гостуването си на Локомотив Пловдив. "Орлетата" загубиха от черно-белите с 1:2 в отложен двубой... цялата новина

09:14 ч., 15.04.2021 г.
Пирин завърши 1:1 при гостуването на Миньор в Перник. Бившото “орле" Борис Галчев откри резултата от дузпа в 7-ата минута, а Антон Карачанаков и... цялата новина

10:59 ч., 10.04.2021 г.
Пирин (Благоевград) разгроми Локомотив (София) с 5:1 в голямото дерби от 26-ия кръг на Втора лига, което се игра на стадион "Христо Ботев". Така... цялата новина

16:48 ч., 02.02.2021 г.
Представителният отбор на Пирин спечели петата си контрола от началото на зимната подготовка, след като надделя с 2:1 над третодивизионния Белас... цялата новина

16:11 ч., 22.06.2016 г.
Нападателят на Пирин (Благоевград) Мартин Тошев заминава утре за Германия. Роденият в село Крупник голмайстор на "орлетата" ще продълж... цялата новина