Нападателят Владислав Златинов направи вчера преди обяд първа трениров­ка с Пирин (Благоевград). Бившият нападател на Сла­вия и Локо (Пд) се е с... цялата новина

10:49 ч., 15.02.2017 г.
Ръководството на Пирин (Благоевград) е освободило Владислав Златинов. Новината е била съобщена на опитния голмайстор късно в понеделник вечерта,... цялата новина

09:44 ч., 08.02.2017 г.
Отборът на Пирин Благоевград записа първа победа по време на подготвителния си лагер в Турция. Орлетата надиграха с 3:1 Нефтчи Фергана, Узбекист... цялата новина

16:40 ч., 30.01.2017 г.
Пирин загуби от украинския Ворскла (Полтава) с 1:2 в първата си контрола от лагера в Турция.

Благоевградчани поведоха в 8-а... цялата новина

10:11 ч., 26.01.2017 г.
Пирин започна контролите с убедителното 7:0 срещу Пирин Разлог. Головата сметка откри Тони Тасев в 20 минута, след като се освободи от защитата ... цялата новина

19:36 ч., 25.11.2016 г.
Отборът на Пирин пропусна добра възможност да вземе точки от пряк конкурен за оцеляване. Орлетата изпуснаха дузпа и загубиха минимално с 0:1 от ... цялата новина

19:26 ч., 18.11.2016 г.
Смел Пирин не се даде на Черно море и двата тима завършиха 0:0 в мач от 14-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадиона в Каварна.

17:17 ч., 04.11.2016 г.
Невиждана съдийска гавра с Пирин попречи на "орлетата" да стигнат поне до точка в Бургас при гостуването си на Нефтохимик, предаде кор... цялата новина

22:00 ч., 31.10.2016 г.
Пирин и Верея завършиха 1:1 в мач от 12-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Христо Ботев" в Благоевград. Гостите от Стара... цялата новина

22:19 ч., 27.10.2016 г.
Пирин Благоевград се класира за четвъртфиналите от турнира за Купата на България. Това стана факт, след като "орлетата" победиха второ... цялата новина

20:01 ч., 23.10.2016 г.
Пирин загуби от Славия с 1:3 в мач от 11-ия кръг на Първа лига, който се игра пред почти празните трибуни на националния стадион "Васил Лев... цялата новина

12:02 ч., 25.09.2016 г.
Пирин постигна важна домакинска победа с 1:0 над Монтана в среща от 8-ия кръг на Първа професионална лига, която бе играна на стадион "Хрис... цялата новина

10:03 ч., 21.08.2016 г.
ОФК Пирин (Благоевград) и ЦСКА-София завършиха наравно 1:1 в мач от четвъртия кръг на Първа професионална футболна лига на България (ППЛ).

Сле... цялата новина

23:09 ч., 12.08.2016 г.
Дунав победи Пирин с 1:0 в мач от 3-ия кръг на Първа професионална лига. Двубоят се игра на стадион "Лудогорец Арена" в Разград. Единс... цялата новина

11:23 ч., 08.08.2016 г.
Треньорът на Пирин Стефан Генов иска да подсили тима с още двама футболисти. Специалистът настоява да привлече в състава офанзивен халф и още ед... цялата новина