Спортните новини: Днес (1) | Вчера (1)
ТЕМА: Пирин - Левски 18/08/17

Ръководството, треньорите и футболистите на Пирин излязоха с гневна декларация срещу тенденциозното съдийство на мача срещу Левски, загубен с 0:3 в София.

Blagoevgrad24.bg публикува текста без редакторска намеса:

Декларация от ръководството, треньорите и футболи...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 8
21:21 ч., 02.12.2017 г.
Левски победи Пирин с 3:0 в мач от 19-ия кръг на Първа лига. Резултатът откри Роман Прохазка от дузпа в 21-ата минута. Три минути след почивката... цялата новина

16:27 ч., 30.11.2017 г.
БФС обяви днес съдийските назначения за всички мачове от 19-ия кръг на Първа лига.

2 Дек 2017 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Чер... цялата новина

11:02 ч., 19.08.2017 г.
Отборът на Пирин загуби от Левски с 0:3 в мач от 6-ия кръг на Първа лига. Двубоят се игра на препълнения стадион "Христо Ботев" в Благ... цялата новина

13:50 ч., 17.08.2017 г.
БФС обяви днес съдийските назначения за 6-ия кръг в Първа лига:

18 Авг 2017 г. Петък 18:45 ч.
ПФК Ботев АД - ПФК Черно море
Г... цялата новина

15:30 ч., 16.08.2017 г.
ОФК Пирин ще гони трите точки в предстоящото домакинство срещу отбора на Левски в петък. Орлетата излизат в тежкия двубой от 21:00 на стадион "Х... цялата новина

15:25 ч., 16.08.2017 г.
Засилени мерки за сигурност за мача обявиха от МВР Благоевград за предстоящото дерби от Първа лига между Пирин и Левски. Двубоят е в петък от 21... цялата новина

12:04 ч., 14.08.2017 г.
Ирландският национал Конър Хендерсън подписа с ОФК Пирин тази сутрин. Полузащитникът сложи параф под договор за 1 година.